Szkolenia narciarskie prowadzone przez profesjonalistów

Każdego roku nadchodzi zima i wszyscy zaczynamy składać obietnice, których wiemy, że nie dotrzymamy. W tym roku będę wysportowany, w tym roku nie podrapię się w gogle, w tym roku nie zamierzam mieć zbyt wielu apré i nie spóźnię się na puchowy dzień sezonu, lista jest długa. Tak, wszyscy wiemy, że jazda na nartach jest droga – jest transport, nowy sprzęt, karnety narciarskie, lekcje dla dzieci, a jeśli masz szczęście, zafundujesz sobie jazdę na nartach heli lub kota podczas wakacji na nartach. Ta ostatnia obietnica, którą składasz sobie każdego roku, aby zarezerwować sobie miejsce na obozie który organizuje szkolenia narciarskie, aby faktycznie rozwinąć jazdę na nartach lub snowboardzie, jest często pierwszą, która zostaje złamana, gdy naprawdę planujesz budżet.

Tak więc tej zimy nadszedł czas, aby postawić siebie i swoje narty na pierwszym miejscu i zapłacić za szkolenia narciarskie. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci z kompleksowym przewodnikiem po najlepszych obozach dla narciarzy i snowboardzistów na całym świecie. Ulepszanie nart (i społeczne) większość obozów oferujących szkolenia narciarskie zapewnia poziom zaangażowania społecznego – jesteś z tą samą grupą przez co najmniej kilka dni, więc na dobre lub na złe, skończysz z nimi towarzysko. Te obozy równoważą również aspekt społeczny z naprawdę świetnym coachingiem!

Programy poprawy umiejętności jazdy szczyci się tym, że łączy się z gośćmi i tworzy świetną atmosferę podczas sesji aprés. Jesteś w małych grupach, aby uzyskać maksymalny postęp, co oznacza również, że masz okazję naprawdę poznać innych członków grupy w ciągu 1 lub 2 tygodni programu. Szkolenia narciarskie prowadzone przez Sporteum również nie czeka w kolejce linowej, co może, ale nie musi być dobrą rzeczą, jeśli ciężko jedziesz na aprés i potrzebujesz krótkiej przerwy między biegami.