Zamów druk toreb Kraków

Jeśli chodzi o druk toreb Kraków i drukowanie opakowań nowoczesny proces wysokociśnieniowy odgrywa kluczową rolę. Coraz więcej opakowań z tektury falistej drukowanych jest za pomocą „fleksografii” i wykazuje najwyższą jakość. Nawet w przypadku ekspertów oferujących druk toreb Kraków trudno jest odróżnić fleksografię od offsetu. Nadruk, który jest bezpośrednim drukiem tektury falistej za pomocą druku fleksograficznego, jest w tym przypadku metodą z wyboru. Aby jednak uzyskać pożądane wyniki wysokiej jakości, wszystkie elementy zaangażowane w proces drukowania fleksograficznego muszą być doskonale skoordynowane.

Pianka ta ma wiele zalet. Koordynator drukowania, druk fleksograficzny w drukarni Papillon mówi: „Piana zapobiega przesuwaniu się kropek ekranu; oznacza to, że z piankową podbudową w połączeniu z cienką płytą drukarską uzyskujemy pożądane wysokiej jakości drukowane obrazy. Szczególnie w przypadku wyrafinowanych projektów lub wyrafinowanych obrazów drukowanych decydujące znaczenie ma dokładna reprodukcja kropki ekranowej ”.

Wynik drukowania można znacznie poprawić, stosując cienkie płyty drukarskie. Aby to osiągnąć, opracowaliśmy ściśliwą podbudowę z materiału jakim jest tektura falista idealna na druk toreb Kraków. Podstawa jest połączona z cienką płytą drukującą i w ten sposób kompensuje szczelinę zaciskową, która może się różnić w zależności od typu maszyny. Kompresyjna podkonstrukcja składa się z pianki polimerowej, która dzięki swojej strukturze zamkniętych komórek ma optymalne właściwości odzysku i wysoką stabilność ściśliwości.

Wniosek: Dzięki innowacyjnym technikom drukowania – a przede wszystkim doskonałej koordynacji wszystkich komponentów – możesz teraz osiągnąć takie same wyniki w druku postprintowym jak w druku offsetowym zamawiając druk toreb w mieście Kraków.