Jak zadbać o gości, którym wynajmujesz pokoje Jastrzębia Góra?

WYPOSAŻ POKOJE NA WYNAJEM W LOKALNE MAPY, PRZEWODNIKI I ZALECENIA!
Pamiętaj, aby zostawić dobry wybór lokalnych informacji dla swoich gości do wglądu. Zostaw przydatne informacje dla gości wynajmujących pokoje Jastrzębia Góra – informacje o najbardziej polecanych restauracjach i kawiarniach w okolicy z pewnością im się przydadzą. Dołącz broszury o najważniejszych lokalnych obiektach, takich jak teatry, parki narodowe lub zabytki.

ADAPTERY I ŁADOWARKI ELEKTRYCZNE SĄ MILE WIDZIANE!
Większość gości w Jastrzębiej Górze będzie nosić własne adaptery, ale czasem nawet najbardziej doświadczeni podróżnicy mogą je zapomnieć, zgubić lub złamać. Posiadanie zapasu uniwersalnych adapterów i ładowarek sprawi, że ujrzą cię jako ratownika!

KOMPLETNY KOSZYK POWITALNY TO WIELKI PLUS DLA CIEBIE!
Aby uzyskać dodatkowy urok, zaoferuj powitalny kosz dla osób wynajmujących pokoje Jastrzębia Góra, gdy każdy gość dotrze do wynajmowanej nieruchomości. To wcale nie musi być drogi kosz, ale prosty zbiór lokalnych gadżetów – cukierków, kawy, wina, pocztówek – jest przekonującym sposobem na powitanie gości w okolicy Jastrzębiej Góry i pozostawienie niezatartego pierwszego wrażenia.

TRANSFERY I WYCIECZKI – POMÓŻ GOŚCIOM, KTÓRZY REZERWUJĄ POKOJE JASTRZĘBIA GÓRA W ZAPLANOWANIU WAKACJI!
Zamiast zmuszać podróżnych do rezerwowania tych usług w innym miejscu, współpracuj z lokalnymi firmami i dołączaj je jako dodatki. Istnieją różne rodzaje transferów i wycieczek, które możesz zaoferować. Ważne jest, aby kuchnia wakacyjna była dobrze zaopatrzona w niezbędne artykuły. Dobra baza talerzy, szklanek, kubków i sztućców jest ważną podstawą. Następnie dodaj kieliszki do wina i otwieracze do butelek jako zachwycający dodatek. Zawsze powinna być pod ręką podstawowa przyprawa, taka jak sól i pieprz, ale aby naprawdę oczarować gości, dodać różne przyprawy, oleje kuchenne i zdrową dostawę kawy, herbaty i cukru.