Oświetlenie, pielęgnacja i nawadnianie ogrodów Wejherowo

Nawadnianie ogrodów Wejherowo to domowa usługa pielęgnacji trawników skierowana do wiejskich domów klasy średniej z dużymi podwórkami, o które właściciele nie mogą zadbać samodzielnie. W ciągu ostatnich trzech lat ceny domów w pobliskich aglomeracjach gwałtownie wzrosły. Wiele rodzin w naszym docelowym przedziale dochodów zdecydowało się na zakup większych działek na pobliskich terenach wiejskich, zamiast wydawać ogromne kwoty na małe działki w mieście. Jednak wiele z nich jest nieprzygotowanych na poziom pielęgnacji wymaganej przez tak duże trawniki i kończy się na małych ogrodach w pobliżu domu i zarośniętych terenach dalej w głąb Wejherowa.

Firma Włodek Ogrody rozpocznie działalność wykonując nawadnianie ogrodów Wejherowo. Przez ostatnie pięć lat ogrodnik pracował jako główny architekt krajobrazu. Ma teraz doświadczenie w projektowaniu i pielęgnacji trawnika, a także doświadczenie w zarządzaniu, aby rozpocząć własną działalność. Włodek jest grafikiem i mistrzem ogrodnictwa. Jej umiejętności będą niezwykle przydatne w tworzeniu wyglądu naszych materiałów marketingowych, od broszur, przez wizytówki, po reklamy prasowe. Będzie nadal pracować na swoim obecnym stanowisku, podczas gdy ogrodnik będzie zarządzać codziennymi szczegółami firmy. Przez pierwsze lato Red będzie głównym pracownikiem, a jego syn, ogrodnik, w niepełnym wymiarze godzin, będzie pomagał.

Chcesz zamówić profesjonalne usługi takie jak projektowanie, nawadnianie ogrodów Wejherowo – zapoznaj się z ofertą firmy Włodek Ogrody z województwa pomorskiego.