Jaka firma świadczy wykopy Wejherowo?

Awarie wykopów w Wejherowie są szczególnie niebezpieczne, ponieważ mogą wystąpić szybko, ograniczając zdolność pracowników (aw niektórych przypadkach innych znajdujących się w pobliżu) do ucieczki, zwłaszcza jeśli zawalenie jest rozległe. Szybkość zawalenia się wykopu zwiększa ryzyko związane z tego typu pracami. Konsekwencje są znaczące, ponieważ spadająca ziemia może pogrzebać lub zmiażdżyć każdą osobę na swojej drodze, powodując śmierć przez uduszenie lub obrażenia wewnętrzne. 1.1 Zakres i zastosowanie Niniejsze wytyczne są przeznaczone dla osób prowadzących działalność gospodarczą lub przedsiębiorstwa (PCBU), pracowników, PCBU na wyższym szczeblu łańcucha dostaw i kompetentnych osób zaangażowanych w prace ziemne takie jak wykopy Wejherowo. Wszystkie prace, w tym wykopy Wejherowo, muszą być zgodne z wymogami ustawy o bezpieczeństwie i higienie oraz przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy (ryzyko ogólne).

Niniejsza wytyczna nie ma zastosowania do szybów związanych z operacjami górniczymi lub pracami tunelowymi, które są regulowane przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy (eksploatacja górnicza i eksploatacja kamieniołomów) z 2016 r. , aby uzyskać więcej informacji na temat szczegółowych przepisów dotyczących prac ziemnych, takich jak wykopy Wejherowo.

W niektórych branżach istnieją wytyczne dotyczące konkretnych problemów występujących w ich środowiskach pracy, takich jak sektor energii elektrycznej lub wynajem maszyn i urządzeń. Decydując, jak bezpiecznie wykonywać pracę, zapoznaj się z wszelkimi wytycznymi branżowymi.