Czy warto wybudować domy na sprzedaż Banino?

To, co zaczęło się jako leniwe sobotnie popołudnie, patrząc na modele domów, wkrótce przekształciło się w pełne zaangażowanie w budowę obejmującą domy na sprzedaż Banino. W ten sposób mój mąż i ja przeszliśmy od pary looky-loos do budowania domu w ciągu roku. Teraz to zabawna anegdota, którą przywołujemy rozmawiając z przyjaciółmi i rodziną. Jednak podczas procesu – to była inna historia. Oczywiście z perspektywy czasu 20/20. Kiedy zaczynaliśmy budowę nowego domu, byliśmy naiwni i mieliśmy całą energię na świecie, ale nie uchroniło nas to przed niektórymi pułapkami związanymi z budowaniem domu.

Czy zmieniłbym doświadczenie? Oczywiście nie. Czy zmieniłbym ilość szafek na bieliznę w moim domu na sprzedaż Banino? Absolutnie. Po dziesięciu latach mieszkania w naszym zbudowanym na zamówienie domu, jest zdecydowanie kilka rzeczy, o których chciałbym wiedzieć, kiedy budowaliśmy domy w Baninie.


Nasza budowa obejmująca domy na sprzedaż Banino przeciągnęła się przez rok. Jednak początkowo nasz optymistyczny wykonawca wyznaczył nam bardziej napięty harmonogram i mieliśmy nadzieję, że zakończymy to w ciągu dziewięciu miesięcy. Oczywiście to, co wydawało mi się napiętym i szybkim harmonogramem, było tak naprawdę luźną wytyczną. Zła pogoda, problemy z budową i harmonogramowanie wykonawców sprawiły, że harmonogram był poza naszą kontrolą. Żałuję, że nie zrozumiałam, że harmonogram na pewno był uzależniony od każdej ewentualności w książce. Jeśli chodzi o to, co należy wiedzieć podczas budowy obejmującej domy na sprzedaż Banino, zrozumienie, że Twój idealny harmonogram może się nie układać, znajduje się na szczycie listy.