Kolie bursztyn idealne dla ząbkujących noworodków!

Niektóre dzieci zaczynają rozwijać zęby już po trzech miesiącach, inne dopiero w roku. Jednak większość wykazuje pierwsze oznaki ząbkowania w wieku sześciu miesięcy. Zależy to od wielu czynników, takich jak genetyka, a nawet wczesny poród.

Pediatrzy twierdzą, że pojawienie się pierwszego zęba u wcześniaka prawdopodobnie potrwa dłużej niż u dzieci donoszonych. Są jednak rzeczy wspólne dla wszystkich dzieci doświadczających ząbkowania. To są objawy ząbkowania i zmiany w zachowaniu. Opuchnięte dziąsła, nadmierne ślinienie się, zaburzenia snu i kaprysy to tylko kilka dobrze znanych objawów ząbkowania. Istnieje kilka rutynowych porad, jak złagodzić ból i pomóc maluchowi przejść przez ten trudny okres. Oprócz tych zaleceń rodzice na całym świecie wybierają biżuterię, kolię na ząbkowanie z bursztynu bałtyckiego jako naturalny środek, na którym mogą polegać. Kwas bursztynowy, który jest kluczowym składnikiem prawdziwego bursztynu bałtyckiego, jest bogaty w przeciwutleniacze i działa przeciwzapalnie – kolie bursztyn więc działają na prawdę.

Piękno biżuterii ząbkującej, takiej jak kolie bursztyn, tkwi nie tylko w surowych lub polerowanych bursztynowych koralikach, ale także w możliwości cieszenia się bursztynowym naszyjnikiem czy bransoletką nawet w wieku dwóch lub trzech lat, gdy wszystkie zęby są już na miejscu. Wysoka jakość prawdziwego bursztynu bałtyckiego, sęki przed i po każdym koraliku oraz odpowiednia pielęgnacja sprawiają, że biżuteria z bursztynu na ząbkowanie jest trwała i długowieczna. W sklepie Tibuki Store sprzedającym kolie bursztyn cieszymy się, że możemy być z Twoim dzieckiem od pierwszych dni jego życia, później dzielić się nowym uśmiechem i zostać z maluchem nawet po zakończeniu przytłaczającego doświadczenia ząbkowania.