Długopisy z nadrukiem – skąd je zamówić? Z Adpen!

1) Czy wiesz, że firmy farmaceutyczne są liderami w reklamie produktów zawierających długopisy z nadrukiem? Czy jest lepszy sposób na reklamę i podświadome przekonanie klienta niż umieszczenie nazwy produktu, adresu, telefonu i danych kontaktowych na tym samym instrumencie, który służy do przepisywania leków? Szybka wizyta w dowolnej placówce służby zdrowia z pewnością to potwierdzi. Inne branże, które często korzystają z promocji niedrogich piór, to banki, firmy ubezpieczeniowe, biura podróży i biura nieruchomości.

2) Długopis z nadrukiem jest również sprawdzonym pomysłem na prezent. W końcu kto nie lubi pisać za pomocą aerodynamicznego, wygodnego i wysokiej jakości przyrządu do pisania? GACO Sourcing oferuje szeroką gamę elegancko polerowanych metalowych przyborów do pisania, wyposażonych w najlepsze i najdokładniejsze grawerowanie laserowe, aż po klasyczne, konfigurowalne kulki kulkowe. Wysokiej jakości długopis to upominek promocyjny, który z pewnością pozostawi niezapomniane wrażenie.

3) Długopisy z nadrukiem ewoluowały z biegiem czasu, a ich środki reklamowe stały się jeszcze większe. Oni również zrewolucjonizowali się wraz ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość, dokładność i postęp techniczny. Poznaj ofertę na długopisy z nadrukiem!