Czy warto kupować pieluchy ekologiczne?

Skąd zamówić pieluchy ekologiczne?

Chusteczki nawilżane i pieluchy ekologiczne – to całkowicie bezpieczne i hipoalergiczne chusteczki, które doskonale sprawdzą się podczas zmiany pieluszki, a także do oczyszczenia dłoni i ust dziecka. Chusteczki delikatnie oczyszczają i nawilżają skórę. Przydatne podczas spaceru lub podróży. Są miękkie i przyjemne w dotyku, a jednocześnie mocne. Nie pozostawiają uczucia lepkości. Chusteczki nawilżane i pieluchy ekologiczne wykonane są z czystych, naturalnych i odżywczych składników. Zawierają glicerynę, która zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia. Dodatkowo olej rycynowy delikatnie i skutecznie oczyszcza i pielęgnuje skórę dziecka. Z kolei dodatek alantoiny łagodzi podrażnienia, działa przeciwzapalnie, wspomaga regenerację, a także działa silnie nawilżająco. Chusteczki Derma Baby nie zawierają środków zapachowych i barwników, co minimalizuje ryzyko alergii i reakcji skórnych. Produkt przeznaczony dla dzieci i niemowląt od 1. dnia życia. Polecany przez lekarzy przy leczeniu AZS i osób ze skłonnością do alergii oraz jako profilaktyka zapobiegająca ryzyku alergii.

Produkt otrzymał trzy certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo i najwyższą jakość:

Asthma-Allergy Denmark i Allergy Certified – dla certyfikowanych produktów hipoalergicznych i wolnych od alergenów. Bez substancji zapachowych i bez barwników.
Nordic Ecolabel – dla certyfikowanych produktów przyjaznych środowisku i nietestowanych na zwierzętach takich jak pieluchy eko.