Walcz o odszkodowania powypadkowe!

Zostanie Ci przydzielony Opiekun Sprawy o odszkodowania powypadkowe , który będzie się z Tobą kontaktował przez cały okres trwania Twojego roszczenia. Jeżeli jednak w rzadkich przypadkach zaistnieje potrzeba rozpatrzenia Twojego wniosku przez innego osobę zajmującą się sprawą, zostaniesz poinformowany o tej decyzji i przedstawiony nowemu osobie prowadzącej sprawę.

Będziemy potrzebować Twoich pisemnych instrukcji na kluczowych etapach roszczenia i w większości przypadków wyślemy Ci odpowiednie formularze upoważnienia, które są określone w bardzo prostych formatach pól wyboru z prośbą o podpis na dole. Początkowo mogą być wymagane dłuższe formularze, takie jak nasze kwestionariusze dotyczące wypadków, jednakże stanowią one niezbędną część procesu i umożliwiają nam uzyskanie od samego początku pełnych szczegółów wypadku, po wypadkowego odszkodowania.

Cała nasza komunikacja z Tobą będzie odbywać się listownie, telefonicznie, faksem lub e-mailem, więc nie musisz przebywać w pobliżu naszych biur gdy starasz się o odszkodowania powypadkowe. Czasami jednak może zaistnieć potrzeba spotkania się z Tobą osobiście i w takim przypadku odwiedzimy Cię w Twojej okolicy w dogodnym dla Ciebie terminie jaki wyznacza się na odszkodowania powypadkowe .