Szkoły jazdy Legionowo i ich oferta szkoleniowa

Próbne prawo jazdy jakie oferują Szkoły jazdy Legionowo: znane również jako prawo jazdy P, wydawane nowym kierowcom, którzy zdali praktyczny egzamin na prawo jazdy w Instytucie Jazdy. Wszyscy nowi kierowcy muszą przejść dwuletni okres próbny, zanim otrzymają właściwe prawo jazdy.
Kompetentne prawo jazdy (CDL): odnosi się do ważnego prawa jazdy wydanego przez JPJ danej osobie po upływie dwuletniego okresu próbnego. Ta licencja zastępuje Twoją licencję P.
Zawodowe prawo jazdy (VDL) lub komercyjne prawo jazdy: specjalne prawo jazdy na pojazdy użytkowe, takie jak ciężarówki i autobusy. Licencja ta jest wydawana wspólnie przez JPJ i LPKP (Urząd ds. licencjonowania pojazdów użytkowych).

Uzyskanie prawa jazdy przez Szkoły jazdy Legionowo na motocykl lub samochód w Malezji jest dość proste i obejmuje podobne kroki. Od posiadania licencji L aż do uzyskania licencji CDL – oto, co musisz zrobić.

Skontaktuj się z wybraną instytucją nauki jazdy taką jak Szkoły jazdy Legionowo. Pracownik administracyjny instytutu wyjaśni opłaty wymagane do uzyskania prawa jazdy oraz strukturę kursu i pomoże Ci zaplanować pierwsze zajęcia.

KPP01 to teoretyczny kurs stacjonarny, podczas którego dowiesz się o znakach drogowych i przepisach prawa, etykiecie jazdy, jeździe defensywnej i nie tylko. Zajęcia trwają 6 godzin jednego dnia. Podczas udziału w kursie zaleca się schludny ubiór.


Międzynarodowe prawo jazdy (IDP): Międzynarodowe prawo jazdy od Szkół jazdy Legionowo, które umożliwia Malezyjczykom prowadzenie pojazdów w różnych krajach. Wniosek o to zezwolenie można złożyć w dowolnym biurze JPJ.