Izolacja natryskowa Poznań to nasza specjalność!

Czy ostatnio zrobiło Ci się zimno w domu? Izolacja natryskowa Poznań to konieczność! Zauważasz, że Twoje rachunki za energię rosną? Widzisz obszary na dachu, gdzie śnieg topi się wolniej niż inne? Być może zauważyłeś zapach pleśni na strychu lub zauważyłeś pleśń rosnącą na ramie.

Wszystkie te znaki wskazują, że potrzebujesz większej izolacji poddasza takiej jak izolacja natryskowa Poznań.

Poddasze należy oddzielić termicznie od reszty domu, aby zapobiec przedostawaniu się ciepłego powietrza. Ciepłe powietrze podnosi poziom wilgotności, co sprzyja rozwojowi pleśni. Nagrzewa również dach i tworzy tamy lodowe, które niszczą pokrycie dachowe i powodują nieszczelności. I oczywiście utrata ciepła przez źle izolowany sufit podniesie koszty ogrzewania

Istnieje wiele rodzajów usług takich jak izolacja natryskowa Poznań. Jednym z czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze między nimi, jest stopień ochrony termicznej, jakiego potrzebuje Twoje poddasze.

Wartość R, miara oporu cieplnego, różni się w zależności od lokalizacji. R-30 to minimalne wymagania w stanach południowych, a R-49 w stanach północnych. Łatwość instalacji to kolejna rzecz, o której warto pomyśleć, zwłaszcza jeśli planujesz wykonać tę pracę samodzielnie.

Istnieją również względy środowiskowe, chociaż większość materiałów izolacyjnych jest wykonana z materiałów dostępnych powszechnie lub pochodzących z recyklingu.

Oto przegląd czterech rodzajów materiałów do izolacji poddasza w Poznaniu i metod instalacji, które masz do dyspozycji.