Jakie są dostępne opcje na protezy piersiowe Amoena?

Jeśli zdecydujesz się na protezę z klejem lub magnesami, aby pozostać na miejscu, zachowaj ostrożność, nakładając plastry na skórę. Większość kobiet nie ma problemów, ale skóra niektórych osób jest szczególnie wrażliwa po zabiegu i warto w takim układzie wybrać protezy piersiowe Amoena.

Istnieją dwa główne typy protez piersi i każda może być odpowiednia dla Ciebie w różnych momentach i z różnych powodów:
– Lekki model (wypełnienie lub pianka) jest zalecany podczas powrotu do zdrowia po operacji, ponieważ jest najbardziej wygodny. Dobrze się też czuje podczas ciepłej pogody i pływania i można go prać w pralce. Większość lekkich protez piersi można nosić w wodzie chlorowanej lub słonej.

– Silikonowe protezy piersiowe Amoena mogą wyglądać bardziej realistycznie i być bardziej naturalne podczas codziennego noszenia. Jeśli wolisz nosić protezy piersiowe Amoena podczas seksu, wiele kobiet wybiera silikonowe protezy, ponieważ mają najbardziej naturalny kontakt z partnerem. Dostępne są dwa rodzaje protez silikonowych: asymetryczny: przeznaczony tylko dla lewej strony lub tylko dla prawej strony symetryczny lub w kształcie gruszki: działają one po obu stronach i można je nosić z boku, aby wypełnić bok biustonosza, lub prosto do góry, aby uzyskać pełnię i rozszczepienie pośrodku.

Silikonowe protezy piersi o nazwie Amoena mogą wydawać się ciężkie w porównaniu do modeli wypełnionych pianką, szczególnie dla kobiet o dużych piersiach.